Lajme

Anëtari i VV-së i përfshirë në skandalin e dy milionëshit (Foto)

0

Skandali i marrjes së dy milion eurove ka ngjallur reagime të ashpra në publik dhe ka shkaktuar “tërmet” në vend.

Pjesëmarrës në këtë skandal është edhe anëtari i VV-së, Florim Shala i cili është pronar i biznesti “Oda e Junikut”

Ai është pjesëmarrës në këtë skandal.

Lexo të tjera