Rozë

Arbenita Ismajli në pritje të fëmijës së parë me Feron? Kjo është e vërteta

0
arbenita-ismajli-ne-pritje-te-femijes-se-pare-me-feron?-kjo-eshte-e-verteta

Së fundmi ka pasur zëra se modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është në pritje të fëmijës së parë me reperin Fero, shkruan lajmi.net.

Kësaj pyetje të shumë fansave ajo i ka kthyer më në fund përgjigjen e prerë.

Arbenita erdhi me poza atraktive e veshur në rroba sportive dhe dukej tejet joshëse. Ndërkohë që pranë postimit nuk kanë munguar komentet pozitive dhe pyetjet e shumta.

Dikush prej ndjekësve nuk ngurroi dhe i parashtroi pyetjen nëse është shtatzënë dhe Arbenita dha përgjigjen e saj të prerë.

Ajo tregoi se nuk është shtatzënë derisa po i shijonte komplimentet për të dhe Feron po ashtu./Lajmi.net/

Lexo të tjera