Rozë

Ardian Bujupi jep detaje për këngën e re

0
ardian-bujupi-jep-detaje-per-kengen-e-re

Përmes një fotografie nga prapaskenat e klipit, ai njoftoi fansat e tij, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram ka publikuar postimin teksa ka zbuluar edhe ditën e publikimit.

“KA JE BONITA? Video dhe transmetim të Enjten në 11:59 pasdite !!!!!!!!”, ka shkruar Ardiani Bujpi në mbishkrimin e postimit duke e shoqëruar me disa emotikona.

Ndryshe, projekti i fundit i artistit shqiptar është publikuar një muaj më parë./Lajmi.net/

Lexo të tjera