Rozë

Ardian Bujupi lanson këngën e re “Juliet”

0
ardian-bujupi-lanson-kengen-e-re-“juliet”

“Juliet” quhet kënga e re e Ardian Bujupit, e cila vjen pak kohë pas paralajmërimit të saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngës Ardiani i ka bashkangjitur edhe klipin, ku shihet në një veturë luksoze.

Prodhuar nga Çelik Lipa, Mix Gökhan Güler dhe Master HP Mastering.

Ardian Bujupi përndryshe është mjaft aktiv me projekte në muzikë, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e tij shqiptarë dhe ata gjermanë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera