Rozë

Ardian Bujupi ndan sekuenca nga kënga e tij e re “Zarar”

0
ardian-bujupi-ndan-sekuenca-nga-kenga-e-tij-e-re-“zarar”

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, së shpejti do ta publikoj projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Zarar”, mban titullin kënga sekuenca nga e cila ai i ka ndarë së fundmi me ndjekësit në rrjete sociale, saktësisht në Instagram.

View this post on Instagram

ZARAR 💉💉💉💉

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Kohët e fundit ai ka qenë tejet aktiv në publikimin dhe punën për këngë të reja.

Ai nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër se kur mund të publikohet kënga mirëpo fansat mezi po presin deri në publikimin e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera