Uncategorized

Arilena Ara pozon atraktive nga palestra

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, duket se e ka marrë me shumë seriozitet punën e palestrës, shkruan lajmi.net.

Ajo është tejet aktive dhe po ushtron vazhdimisht, për shëndet të mirë e trup të formësuar.

View this post on Instagram

Wednesday motivation😈

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto ku shfaqet atraktive në palestër. E veshur me rroba sportive, Arilena e ka marrë gjithë vëmendjen.

Arilena është shumë e dashur për publikun edhe për zërin dhe projektet tejet profesionale që sjell./Lajmi.net/

Lexo të tjera