Fun

Ariu i bie ziles së një shtëpie në orët e vona të natës

0
ariu-i-bie-ziles-se-nje-shtepie-ne-oret-e-vona-te-nates

Pamjet u kapën rreth orës 22:00 në Truckee, California dhe tregojnë dy arinj që enden përreth në oborrin e një prone, transmeton lajmi.net.

Ndërsa një ari del nga e shtëna, një tjetër vjen drejt derës së përparme dhe kërcen lart, duke mbështetur putrat në shtëpi.

The owners of the home 'laughed hysterically' when they realised it was bears ringing their doorbell and not a prank

Pamjet u kapën më 7 shtator. Pronari i shtëpisë tha se ata menduan se ishte një shaka kur dëgjuan zilen e derës në orë të vona.

Ata ishin akoma duke punuar dhe dëgjuan tingullin që i ‘alarmoi’ ndërsa jetonin në një lagje të qetë. /Lajmi.net/

The animal even sticks its nose to the lens of the security camera for a close up shot before wandering offTwo bears wander outside the property and as one bear walks away, a second comes straight towards the front door

Lexo të tjera