Rozë

Arjani nxehet me Antonelën, i kërkon të pastrojë fjalorin

0
arjani-nxehet-me-antonelen,-i-kerkon-te-pastroje-fjalorin

Sot në epsiodin e sotëm të “Përputhen” Arjan i dhe Antonela kanë diskutuar rreth fjalorit të konkurrentes, shkruan lajmi.net.

Antonela iu drejtuar me një fjalor jo të pastër Blerimit teksa e ndërpreu Arjani duke i thënë se ajo duhej ta pastronte fjalorin dhe nese thotë fjalën e fundit, ashtu duhet të mbesë.

Antonela mbron veten duke thënë se Blerimi ishte ai i cili iu drejtua asaj dhe femrave tjera në takim si ‘gratë’ e tij dhe kjo gjë e ka acaruar./Lajmi.net/

Lexo të tjera