Lajme

Arrestohet një qytetar në Istog pasi rrahu vajzën e tij

0
arrestohet-nje-qytetar-ne-istog-pasi-rrahu-vajzen-e-tij

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Istog, 04.04.2021-19:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht vajzën e tij viktimën femër kosovar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor ndërsa, i dyshuari me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje”./Lajmi.net/

Lexo të tjera