Sport

Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Man City – pritet transferimi i Eric Garcia në ‘Camp Nou’

0
arrihet-marreveshja-mes-barcelones-dhe-man-city-–-pritet-transferimi-i-eric-garcia-ne-‘camp-nou’

Barcelona raportohet të ketë arritur marrëveshje me skuadrën e Manchester City, për kartonin e Eric Garcia, transmeton lajmi.net.

Katalanët do të paguajnë 18 milionë euro për transferimin e qendërmbrojtësit.

Transferimi i Garcia te Barcelona do të zyrtarizohet në momentin e parë që ‘Citizens’ transferojnë një tjetër mbrojtës.

Garcia ka qenë edhe më parë pjesë e Barcës, kur aktivizohej në akademi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera