Bota

Arsenal 2:1 West Ham – notat e lojtarëve

0
arsenal-2:1-west-ham-–-notat-e-lojtareve

Edhe xhiroja e dytë solli fitore për skuadrën e Mikel Arteta, e cila shënoi fitore 2:1 ndaj West Ham United, shkruan lajmi.net.

Paraqitje mjaft të mirë në këtë ndeshje pati mesfushori kosovar, Granit Xhaka, i cili u vlerësua me 6.8 nga ‘WhoScored’.

Heroi i tri pikëve ishte Eddie Nketiah, i cili shënoi në mintuën e 86’ dhe u vlerësua me notën 7.0

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e të gjithë lojtarëve që u paraqitën në këtë takim. /Lajmi.net/

Lexo të tjera