Sport

Arsenal njofton se Luiz është operuar në gju

0
arsenal-njofton-se-luiz-eshte-operuar-ne-gju

Operimi ka dal i suksesshëm, derisa braziliani në ditët në vijim do vazhdojë shërimin në qendrën mjekësore të klubit, transmeton lajmi.net.

“David u operua në gju gjatë të dielës në mëngjes”.

“Procedura ka qenë e suksesshme dhe David është në shtëpi. Ai do jetë në gjendje të vazhdojë shërimin me stafin mjekësore në ditët në vijim”, shkroi klubi në komunikatë.

Pritet që ky lëndim ta mbajë jashtë fushës për se paku edhe disa javë./Lajmi.net/

Lexo të tjera