Rozë

Arta Nitaj nuk ndalet, pozon e zhveshur sërish në Instagram

0

Aktorja dhe modelja, Arta Nitaj, mori vëmendje të madhe këto ditë përmes fotografive të nxehta që i publikoi.

Pas fotografive të ndara në rrjete sociale, llogaria e saj u zhduk. Por, kjo nuk zgjati shumë.

Lexo Edhe:

Modelja myslimane me hixhab që theu barrierat

Aktorja e njohur u rikthye me një imazh të ri me mbishkrimin “lehtë”./Express

 

Lexo të tjera