Rozë

Atdheu dhe Antonela tashmë në lidhje dashurie, udhëtojnë bashkë në Milano

0
atdheu-dhe-antonela-tashme-ne-lidhje-dashurie,-udhetojne-bashke-ne-milano

Edhe pse nuk kanë publikuar postime së bashku aludohet se Atdheu bashkë me Antonelën janë atje, shkruan lajmi.net.

Këto dyshime ngjallen pasi ata kanë treguar lokacionin në storiet e tyre në Instagram derisa Atdheu ka publikuar një imazh duke zbuluar lokacionin dhe bashkangjitur një thënie postimit.

Edhe pse jemi në kohë pandemie si duket lëvizja e qytetarëve nga Shqipëria po shihet të jetë më e lehtë në llogaritje të daljes së dyshes jashtë shtetit.

Ndryshe, Atdheu dhe Antonela aludohet se janë çift jashtë programit dhe këto dyshime i kanë shtuar dy protagonistët e emisionit, Blerimi dhe Riniani.

Theksojmë se, në njërin nga emisionet e javës së kaluar të dy kishin një debat të ashpër me Antonelën e  cila akuzohej se po luan një lojë./Lajmi.net/

Lexo të tjera