Rozë

“Atyre u duhen repere si unë”, Melida Ademi vjen joshëse me paraqitjen e re

0
“atyre-u-duhen-repere-si-une”,-melida-ademi-vjen-joshese-me-paraqitjen-e-re

Rep artistja, Melinda Ademi, ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku dukej mjaft provokuese me bluzën e shkurtër.

“Atyre u duhen repere si unë”, ishte përshkrimi i fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Fotografia u pëlqye dhe komentua mjaft shumë nga fansat e saj ku i kërkonin njè projekt muzikor asaj./Lajmi.net/

Lexo të tjera