Rozë

Avokatja shqiptare “kall” fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur

0

Juristja seksi, Redona Koçi tërboi ndjekësit me një foto të nxehtë në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.

Ajo pozoi me një tjetër vazjë e zhveshur dhe mbuluar me petale trëndafili.

Po ashtu një ditë më herët, jjo pozoi nudo e shtrirë në një vaskë të mbushur me ujë dhe e mbuluar me petale trëndafili.

Redona Koçi është e njohur për pozat e nxehta në rrjetet socialine.//gazetametro.net

 

Lexo të tjera