Fun

Babai bën një klip me fotot që i kishte bërë vajzës së vet çdo ditë për 20 vite

0
babai-ben-nje-klip-me-fotot-qe-i-kishte-bere-vajzes-se-vet-cdo-dite-per-20-vite

Lumturia e çdo prindi është fëmija dhe ata gjithashtu janë personi që një prind është në gjendje të bëj gjithçka për ta, shkruan “TheSun”.

Ky burrë është një nga personat që e dëshmon më së miri përkushtimin që mund të ketë një prind, qoftë me vepra të vogla, transmeton lajmi.net.

Ai për çdo ditë të jetës së vajzës I ka bërë një fotografi, të cilën e publikoi për ditëlindjen e saj të 20-të. /Lajmi.net/

Lexo të tjera