Rozë

Babai i Ritës krenar me të bijën, pas vendosjes së muralit të saj në Ferizaj

0
babai-i-rites-krenar-me-te-bijen,-pas-vendosjes-se-muralit-te-saj-ne-ferizaj

Qyteti i Ferizajt ka nderuar artisten me famë ndërkombëtare me këtë veprim, shkruan lajmi.net.

Murali i Ritës, u publikua në rrjete sociale nga figura të njohura publike dhe fansa por nuk mungoi edhe ai nga babai i saj.

Lexo edhe:

Rita Ora “po vjen” në Ferizaj

Besniku ka postuar në storien e tij në Instagram portretin e përfunduar derisa i ka vendosur edhe disa emotikona.

Ndryshe, edhe Rita Ora ka reaguar lidhur me këtë veprim të qytetit të Ferizajit, derisa shkroi se ndihej tejet e nderuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera