Sport

Barcelona konfirmon: Ansu Fati do të mungojë katër muaj

0
barcelona-konfirmon:-ansu-fati-do-te-mungoje-kater-muaj

Fati nuk do të mund t’i ndihmojë Barçës deri në marsin e vitit të ardhshëm.

Ai iu nënshtrua një operacioni që konfirmon lëndimin e tij të rëndë.

Spanjolli cilësohet si talenti numër një në botë momentalisht, derisa ky lëndim do t’iu shkaktojë probleme të mëdha klubit katalunas.

Këtë edicion ai ka shënuar katër gola dhe dhuruar një asistim në shtatë paraqitje./Lajmi.net/

Lexo të tjera