Sport

Bardhi: Ne i realizuam shanset tona, Kosova jo

0
bardhi:-ne-i-realizuam-shanset-tona,-kosova-jo

“Besoj se këto ndeshje janë të rënda, si psiqikisht dhe fizikisht. Në fillim donim të njihnim njëri tjetrin, në fund patëm shanset tona, i realizuam, Kosova i pati mundësitë e saj, nuk i realizoi. Ky është futbolli, kur nuk shënon, pëson”, ka deklaruar Bardhi për Supersport, përcjell lajmi.net.

Lidhjet me Kosovën: “Futbolli është respekt, nëse do të fitonte Kosova, do të gëzohesha”./Lajmi.net/

Lexo të tjera