Uncategorized

Bashkëpunimi i Fifit me Bardhin tashmë ka një datë publikimi

0
Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, nuk i ka ndalur projektet e reja këtë vit dhe duket se shumë shpejt do t’i sjellë fansave një këngë të re që mezi po e presin, shkruan lajmi.net.
Këtë herë, Fifi do të vijë në bashkëpunim me reperin e hitit “Betohemi”, Bardhin, zbuloi ajo në “Shiko kush luan”.
Ky i fundit ka sjellë deri tani vetëm projekte solo, ndërsa kjo do të jetë kënga e parë bashkëpunim për të. Vetë Fifi ka dhënë lajmin e bukur për këngën e tyre, e cila tashmë sapo është përfunduar.
“Ne sapo e kemi mbaruar, bashkëpunimi jonë del në dhjetor”, rrëfeu ajo pa bërë të ditur ende titullin e këngës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHi (@bardhylidrizi)

Kënga e fundit nga Fifi erdhi si bashkëpunim me këngëtarin e njohur shqiptar, Ermal Fejzullahun ku u pëlqye tej mase nga publiku shqiptar./Lajmi.net/

Lexo të tjera