Rozë

Bashkëshortja i feston ditëlindjen, Milot Llalloshi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar

0
bashkeshortja-i-feston-ditelindjen,-milot-llalloshi-zgjedh-fjalet-me-te-mira-per-ta-uruar

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka zgjedhur ta uroi, shkruan lajmi.net.

Milot Llalloshi ka shkruar edhe disa fjalë dashurie për bashkëshorten e tij në imazhin e postuar po ashtu shihet duke fjetur në krahun e Erxhinës.

Përveç këtij postimi, Miloti ka publikuar edhe një tjetër fotografi derisa i dhuron një përqafim plot dashuri asaj.

Ndryshe, çifti Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli kanë një jetë të lumtur bashkëshortore të cilën e  gëzojnë edhe me dy pjesëtarë të familjes një djalë dhe një vajzë./Lajmi.net/

Lexo të tjera