Rozë

Bearti tha se lidhja e tij më e gjatë ishte me Tean, ja çfarë bëri ajo

0
bearti-tha-se-lidhja-e-tij-me-e-gjate-ishte-me-tean,-ja-cfare-beri-ajo

Tea dhe Bearti edhe pas ndarjes vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja pas ndarjes kanë sqaruar versionet e tyre se si erdhi deri tek ajo pikë, ndërsa nuk munguan akuzat e thumbimet për njëri-tjetrin.

Bearti u tha fansave se lidhja e tij më e gjatë ishte ajo me Tean, ndërsa për momentin nuk mendon për ndonjë lidhje të re dashurie.

Në anën tjetër, pyetjes së njëjtë Tea iu përgjigj me “me e gjata rreth 2 vite e gjysme, me e shkurtra kjo e fundit”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera