Rozë

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

0
bearti-zbulon-nje-sekret-nga-jeta-e-tij-dhe-ka-te-beje-me-tean

Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net.

Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më e gjatë deri më tani në jetën e tij dhe sigurisht se ishte kjo me Tean.

Lexo edhe:

Pas gjithë ‘spektaklit’ Tea ka një pyetje për Beartin

Ndryshe, Bearti u nda nga Tea duke mos zbuluar arsyet megjithatë dyshja kishin disa replika me njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Tea ajo e cila iu drejtua Beartit të vazhdon jetën e tij dhe të harroi se çka ka ndodhur./Lajmi.net/

Lexo të tjera