Rozë

Beatrix Ramosaj joshë ndjekësit me imazhin e ri, pozon gjysmë e zhveshur

0
beatrix-ramosaj-joshe-ndjekesit-me-imazhin-e-ri,-pozon-gjysme-e-zhveshur

Artistja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është aktive në rrjete sociale ku ka mbledhur më shumë se 400 mijë ndjekës gjatë viteve, shkruan lajmi.net.

Nga postimet që bën në përditshmëri, nuk mungojnë as ato me poza provokuese dhe të zhveshura mjaft shumë, ku merr komente e pëlqime nga ndjekësit e Instagramit.

Ndërsa sa i përket karrierës muzikore, Beatrix ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me ndonjë projekt dhe nuk dihet se kur mund ta shohim atë me një këngë të re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj)

Komplimentet ndaj imazhit nuk munguan as nga të famshmit që ndjekin Beatrixin në këtë rrjet social./Lajmi.net/

Lexo të tjera