Bota

Beatrix Ramosaj me këtë video bën apel për mbajtjen e maskave kundër COVID-19

0
beatrix-ramosaj-me-kete-video-ben-apel-per-mbajtjen-e-maskave-kunder-covid-19

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj me anë të një videoje ka kërkuar nga të gjithë që të bëjnë kujdes të shtuar ndaj virusit të pranishëm, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar videon duke thënë, “Coronavirusi është një infeksion që nuk e kursen askënd, ndonëse mund të jemi të bindur se jemi të rinj dhe të shëndetshëm dhe nuk mund të dëmtohemi nga ky infeksion, ne prapë se prapë duhet të mbajmë maskën”.

 

View this post on Instagram

 

#VendoseMaskën

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Beatrix u është bashkangjitur shumë fytyrave publike që kanë përdorur platformën e tyre për të vetëdijesuar popullin shqiptar anë e mbanë.

Ndërsa Beatrix ka kohë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore./Lajmi.net/

Lexo të tjera