Uncategorized

Beatrix Ramosaj publikon foton ku shihet pa grim, mezi njihet

0

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet ndërsa së fundmi ka dashur ta sjell një imazh ku shihet pa grim.

View this post on Instagram

🧼💕👼🏽💦

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Duke pasur parasysh se Beatrixin jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detaje, në këtë foto duket krejt ndryshe, madje mezi njihet.

Megjithatë ajo nuk e ka pasur problem që të shfaqet edhe pa grim dhe tërësisht natyrale./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Sending 💓

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Lexo të tjera