Rozë

Beatrix Ramosaj publikon një fotografi pa makijazh

0
beatrix-ramosaj-publikon-nje-fotografi-pa-makijazh

E, Beatrix Ramosaj përveç imazheve me makijazh ka postuar edhe një natyrale teksa iu ka uruar edhe ndjekësve natën e mirë, shkruan lajmi.net.

Në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare ka publikuar foton derisa shihet me veshje nate dhe pa makijazh. Flokët e saj brune i ka kapur në pjesën e pasme të kokës dhe ka pozuar.

E gjithë vëmendja në fotografonë e Beatrix është se ka pozuar pa grim megjithatë i ka shtuat një dozë filtri të rrjetit social Snapchat.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i këngëtares është “Dancing with the Devil”./Lajmi.net/

Lexo të tjera