Rozë

Beatrix Ramosaj shkëlqen e veshur me fustan nusërie

0
beatrix-ramosaj-shkelqen-e-veshur-me-fustan-nuserie

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ka kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo qëndron aktive dhe pranë fansave me publikimin e imazheve të reja në Instagram

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj)

Ajo së fundmi e ka realizuar një fotosesion tejet të veçantë e veshur me fustan nusërie.

Me këto imazhe ajo mori gjithë vëmendjen pasi kishte vënë në fokus të veçantë format trupore dhe flokët e lakuara e bënin të dukej akoma më tërheqëse.

Pas një pauze, Beatrix ka njoftuar se së shpejti do ta sjell projektin e ri muzikor dhe fansat mezi po e presin./Lajmi.net/

Lexo të tjera