Uncategorized

Bebe Rexha me pozë joshëse e lagur në vaskë

0

Bebe Rexha së fundi ka befasuar fansat me ndryshimin e papritur që bëri në dukje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe, ndërsa për fansat solli edhe procesin se si e realizoi këtë ndryshim.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi të shkrepur nga momenti kur ngjyrosi flokët dhe shfaqet joshëse e lagur në banjo.

Artistja kishte veshur një bluzë të bardhë, ndërsa dukej shumë provokuese teksa u fotografua në banjo.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Kujtojmë se Bebe Rexha së fundi ka shënuar një sukses të ri, kënga e saj “Meant to be”, është certifikuar me pllakatën prej diamanti.

Këtë sukses e kanë arritur shumë pak këngë në gjithë historinë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera