Rozë

Bebe Rexha në darkë romantike me të dashurin, nuk mungojnë puthjet pasionante

0
bebe-rexha-ne-darke-romantike-me-te-dashurin,-nuk-mungojne-puthjet-pasionante

Bebe Rexha ka pak kohë që u bë e ditur se ka nisur lidhje të re dashurie, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja ishte në një darkë bashkë me familjen e saj si dhe të dashurin, Keyan Safyari.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale, në të cilat tregoi se po kalonin kohë të mirë së bashku.

Në njërën nga videot, Bebe shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante bashkë me Keyan.

Kujtojmë se Bebe Rexha së fundi publikoi këngën “Baby I’m Jealous”, këngë të cilës po ia realizon edhe remiksin. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera