Rozë

Bebe Rexha po paralajmëron diçka të veçantë

0
bebe-rexha-po-paralajmeron-dicka-te-vecante

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjetet sociale si dhe me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka vendosur ti bëj fansat të pyesin veten se çfarë befasie ka për ta Bebe.

View this post on Instagram

I got a special announcement tomorrow. 🙃 #br2

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“Kam një njoftim special nesër”, shkroi ajo, derisa ka shpërndarë me fansat e saj edhe një foto mjaft provokuese.

Sipas raportimeve thuhet se Bebe Rexha do të konfirmojë datën e publikimit të këngës “Baby, I’m Jealous” që vjen si bashkëpunim me DojaCat./Lajmi.net/

Lexo të tjera