Rozë

Bebe Rexha thotë se do të bëjë një njoftim special nesër

0
bebe-rexha-thote-se-do-te-beje-nje-njoftim-special-neser

Projektet muzikore të Bebe Rexhës janë tejet të pëlqyera të cilat kanë shikime të shumta në platforma sociale, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Bebe ka bërë të ditur se ka të reja nga ana e saj po vijnë për fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

“Do të bëjë një njoftim special nesër, të reja që kam dashur t’i bëjë të ditura kohë më parë. Faleminderit për durimin tuaj. Më pëlqen të bëjë muzikë dhe më pëlqeni ju më shumë se çdo gjë në këtë botë”, ka shkruar Bebe.

Theksojmë se së fundi, këngëtarja ka thyer rekord klikimesh në platformën Spotify me këngën ‘Meant to be’./Lajmi.net/

Lexo të tjera