Rozë

Bëhen bashkë Loredana dhe Kida, çfarë fshihet pas fotos ku duken si motra binjake?

0
behen-bashke-loredana-dhe-kida,-cfare-fshihet-pas-fotos-ku-duken-si-motra-binjake?

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së fundmi ka ardhur në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Derisa ende nuk dihet arsyeja e ardhjes së saj, një foto me Kidën në të cilën duken si binjake e ka marrë vëmendjen.

Ka qenë Kida ajo e cila e ka ndarë imazhin e përbashkët dhe një video në fund.

View this post on Instagram

swipe left for our tiktok 🤤💜 @loredana

A post shared by KIDA (@kida) on

Nuk dihet nëse të dyja janë duke punuar në një këngë bashkë apo thjeshtë kemi të bëjmë me një takim.

Këtë mbetet ta marrim vesh së shpejti. Kujtojmë se Loredana është ish-partnerja e Mozzik ndërsa për Kidën ka pasur zëra për një lidhje të mundshme me reperin./Lajmi.net/

Lexo të tjera