Rozë

Bëhet virale videoja ku Kim Kardashian shfaqet duke qarë

0
behet-virale-videoja-ku-kim-kardashian-shfaqet-duke-qare

Kim Kardashian shpërtheu në lot gjatë intervistës së saj me David Letterman në sezonin e ardhshëm të “My Next Guest Needs No Introduction”, shkruan US Magazine, transmeton lajmi.net.

Në sezonin e tretë të serisë së Netflix, promoja e të cilës është publikuar të martën, 6 tetor, ylli i “Keeping Up With the Kardashain”  39 vjeçe, fillon duke filluar intervistën me Letterman, 73 vjeç, ndërsa bën pazar.

“Ckemi djema!”, thotë Kardashian ndërsa mban telefonin lart për të bërë një video.  “A duhet të jem në të, apo jo?” pyet drejtuesi i emisionit, duke futur afruar në ekran.

Pronarja e “Skims” i thotë aktorit të qëndrojë në ekran, duke thënë: “Kjo është e shkëlqyeshme. Atëherë unë do ta dërgoj me Airdrop atë për ju. A e dini se çfarë është Airdrop? ” Letterman përgjigjet, “Sigurisht”.

Më vonë, themeluesja e KKW Beauty ulet me ish-drejtuesin Late Show With David Letterman për të folur për një temë më të zymtë.

“Jo, jo, jo, jo, jeni mirë?” Letterman pyet ndërsa Kardashian fillon të qajë.

Ajo përgjigjet: “Nuk e di pse po qaj. Kam folur më parë për këtë ”, por nuk tregon se çfarë e ka bërë atë të qajë.

Partneri i Kim Kardahian, Kanye West, ishte në sezonin e dytë të emisionit të Netflix, kur foli për familjen e tij, çrregullimin bipolar dhe reagimin e tij për mbështetjen e tij ndaj presidentit Donald Trump.

Videoja në fjalë, ku Kim shihet duke qarë është bërë virale në rrjete sociale. /Lajmi.net/

Lexo të tjera