Rozë

“Bëj seks fantastik me tezen time, kërkesa e saj po më ‘heq’ trurin”

0

Letra e djalit:

Tezja ime e preferuar është shumë e bukur dhe përfunduam duke bërë seks bashkë pas një feste familjare.

Prej asaj kohe vazhdojmë dhe bëjmë seks. E dua seksin me të, por tani ajo është duke më bezdisur për më shumë. Ajo është motra më e vogël e mamit dhe ato gjithmonë kanë qenë të afërta.

Tezja më nxirrte kur isha i vogël, ishte ajo që më çonte në mësimet e notit, sepse mamaja nuk mund të notojë dhe ka frikë nga uji. Ne vazhdojmë të notojmë së bashku çdo të diel. Jam 22 vjeç dhe tezja është 37 vjeçe. Ajo është e martuar, por nuk ka fëmijë.

Prindërit e mi festuan përvjetorin e tyre të martesës vitin e kaluar. Ata prenotuan një “pub” dhe bënë një festë shumë të bukur.

Isha pak i dehur dhe tezja u ul me mua. Më pas dolëm jashtë për ajër dhe e vura kokën në shpatullën e saj. Pastaj u puthëm dhe sa hap e mbyll sytë bëmë seks. Më pas ne ramë dakord të mos i tregojmë askujt dhe se nuk duhet të ndodhë përsëri.

Pastaj javën e ardhshme ajo më kërkoi t’i rregulloja një problem me laptopin, kur burrin nuk e kishte natën në shtëpi. Ata jetojnë pranë nesh kështu që shkova.

Laptopi kishte vetëm një problem të vogël, e më pas tezja më ofroi një kafe. Pastaj bëmë sërish seks. Ishte fantastik. Tanis a herë burri i saj nuk është në shtëpi, ne bëjmë seks bashkë. Tani më thotë se dëshiron të ketë foshnjën time dhe më detyron të bëj seks të pambrojtur.

DEIDRE thotë: Marrëdhënia juaj seksuale duhet të përfundojë menjëherë dhe në asnjë mënyrë nuk duhet të bëni seks të pambrojtur.

Ora biologjike e saj po kalon dhe ndoshta ajo dhe bashkëshorti i saj kanë probleme të fertilitetit, por ju nuk jeni përgjigja. Imagjinoni se çfarë do të ndodhë nëse familja e merr vesh. Burimi: The Sun/ Përshtati: ShkodraNews

Lexo të tjera