Rozë

Bella Hadid me stil të çuditshëm në aeroportin e Milanos

0
bella-hadid-me-stil-te-cuditshem-ne-aeroportin-e-milanos

Bella Hadid zgjodhi një pamje më të rastësishme të martën ndërsa shëtiste nëpër Aeroportin e Milanos përpara se të bënte  testin e saj Covid-19 në aeroport, transmeton lajmi.net.

Supermodelja, 24 vjeç, ‘tronditi’ me një xhaketë jeshile, xhinse blu të çelët dhe papuçe kafe të veshur me çorape të bardha.

Bella u shfaq mjaft e paqartë ndërsa po dilte nëpër aeroport, duke fshehur pjesën më të madhe të fytyrës me një maskë të zezë dhe hije të errëta, në krye me një kapele bejsbolli kuq e zi.

Bukuroshja, e cila kishte veshur një bluzë të kuqe poshtë xhaketës së saj, mbante gjërat e domosdoshme në një çantë të madhe të zezë.

Bella u shfaq mjaft e relaksuar ndërsa ecte, e shoqëruar nga ai që dukej si roja i saj i sigurisë.

Ndërkohë, pasi u bë fytyra e Michael Kors, Bella debutoi me një çantë të re për linjën me imazhe në një vend tropikal të dielën e cila ekspozoi linjat e saj trupore me veshje plot stil me kombinim perfekt./Lajmi.net/

Lexo të tjera