Rozë

Bella Hadid tregon figurën e saj të përsosur në veshje sportive, pas një stërvitjeje intensive boksi në New York

0
bella-hadid-tregon-figuren-e-saj-te-persosur-ne-veshje-sportive,-pas-nje-stervitjeje-intensive-boksi-ne-new-york

Dhe të premten, supermodelja 24-vjeçare shfaqi fizikun e saj pas një stërvitjeje intensive në një palestër boksi në Downtown New York, transmeton lajmi.net.

Pas seancës së saj të lodhshme të fitnesit, Hadid u pa duke biseduar me trajnerin e saj personal, Rob Piela.

Trajneri dhe modelja u panë menjëherë jashtë Palestrës Gotham në lagjen West Village të Downtown Manhattan, e cila është gjithashtu mjedisi kryesor i stërvitjes për aktorin Justin Theroux.

Hadid dukej sportive me pantallona të shkurtra të zeza të zeza sytjena sportiv dhe atlete.

Disa herë, ajo kishte veshur syze dielli me stil dhe flokët e saj të gjata ngjyrë kafe të errët tërhiqeshin përsëri në dy bishta të mëdhenj, të cilët ende binin përtej mesit të shpinës.

Piela, i cili është gjithashtu pronari i palestrës, veshi rroba të zeza Gotham, të përbërë nga pantallona të shkurtra dhe bluzë.

Edhe ai kishte veshur syze dielli, ndërsa ata flisnin nën rrezet e diellit me temperaturë të lëkundur në mes të viteve 80 të Fahrenheit dhe i tërhoqën flokët e tij të gjatë kafe prapa kokës.

Një grua, e cila dukej se ishte shoqe e palës, u bashkua në bisedën e tyre për disa minuta, dhe pastaj të gjithë vazhduan rrugët e tyre përkatëse.

Para se të nisej për në shtëpi, Hadid bëri disa fotografi me Piela, ku ajo vendosi bicepin e saj të djathtë për kamerën ndërsa traineri i saj ra në një pozicion klasik boksi me grushtat e tij në ajër./Lajmi.net/

 

 

Lexo të tjera