Rozë

Bella nuk kursehet, bën lëvizje provokuese e veshur veç me të brendshme

0
bella-nuk-kursehet,-ben-levizje-provokuese-e-veshur-vec-me-te-brendshme

Modelja e famshme dhe tejet e suksesshme, Bella Hadid, e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

E veshur veç me të brendshme, Bella ka bërë lëvizje provokuese para kamerës.

View this post on Instagram

Watch me on ya video foneeee📲

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

E veshur me të brendshme nga linja e këngëtares Rihanna, “Sevage X Fenty”, ajo ka theksuar linjat e formësuara trupore.

Krejt kësaj dukje ekstravange Bella i ka shtuar edhe disa aksesorë, derisa në qafë dhe në dorë mbante lidhëse nga diamanti./Lajmi.net/

Lexo të tjera