Uncategorized

Bella poston foto nudo nga prapaskenat e fotosesionit të ri

0

Emri i Bella Hadid është ndër më të njohurit dhe po ashtu shumë i kërkuar në industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, të shkrepur nga prapaskenat e një prej fotosesioneve që realizoi.

Në atë foto, Bella shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, teksa duke përdorur fotoshopin e fshehu paksa gjoksin.

Modelja para pak ditësh festoi ditëlindjen e 24-të, ndërsa u përfol se ka nisur një lidhje të re dashurie. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

24🥺

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Lexo të tjera