Sport

Ben Yedder del pozitiv me koronavirus, humbë ndeshjet ndaj Portugalisë dhe Suedisë

0
ben-yedder-del-pozitiv-me-koronavirus,-humbe-ndeshjet-ndaj-portugalise-dhe-suedise

Testi i bërë nga UEFA këtë mëngjes doli pozitiv dhe gjithashtu lojtari mungoi në stërvitjen e Francës, transmeton lajmi.net.

Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e Kombëtares së Francës përmes një komunikate.

Me këtë test pozitiv Ben Yedder do humbë dy ndeshjet e radhës ndaj Portugalisë dhe Suedisë.

Në ndeshjen e radhës, Franca do udhëtojë që të përballet me Portugalinë, pastaj do e pres Suedinë pas tri ditëve./Lajmi.net/

Lexo të tjera