Rozë

Bënë ‘paqe’ pas debatit, Atdheu e Antonela kalojnë ditën bashkë në këtë vend?

0
bene-‘paqe’-pas-debatit,-atdheu-e-antonela-kalojne-diten-bashke-ne-kete-vend?

Në puntantën e fundit të “Përputhen” u zhvilluan disa të papritura mes konkurrentëve, shkruan lajmi.net.

Pak kohë pasi ishte larguar nga emisioni, Atdheu ishte rikthyer në studio për të bërë një përballje me Antonelën.

Të dy ishin penduar për gjuhën që e kishin bërë me njëri-tjetrin dhe Antonela tha që vazhdon të ketë pëlqim për Atdheun.

Madje, pasi përfundoi takimi i tyre, ajo kërkoi nga produksioni që t’ia mundësonin Atdheut rikthimin në emision, në mënyrë që ta njihte më shumë atë.

Së fundi, Antonela dhe Atdheu kanë shtuar më shumë dyshimet se ka diçka më shumë rreth tyre.

Ata gjatë ditës së sotme sollën pamje nga i njëjti vend, ku bënë të dyshohet se janë bashkë.

Antonela dhe Atdheu qëndruan në plazhin e Sarandës gjatë kësaj dite të ngrohtë, por a ishin së bashku në atë vend, mbetet të kuptohet në vazhdim. /Lajmi.net/

Lexo të tjera