Fun

Bëni kujdes se ku uleni: Një grua u hodh në ajër nga një kamion plehrash

0
beni-kujdes-se-ku-uleni:-nje-grua-u-hodh-ne-ajer-nga-nje-kamion-plehrash

Lokali i Rochester, po priste në zonën e qendrës së qytetit, ndërsa kamioni u përpoq të merrte sende nga një kosh plehrash, transmeton lajmi.net.

Surveillance footage has captured the moment a Rochester woman was flung into the air after the mechanical arm of a garbage truck accidentally picked up the bench she was sitting on

Incidenti ka marrë vëmendje të re pasi pamjet u bënë virale kur u shpërndanë nga përdoruesi i njohur i Twitter Rex Chapman. Klipi tregon krahun mekanik të automjetit që lëviz jashtë dhe përplaset nëpër anët e koshit të plehrave, para se të mbërthehet aksidentalisht rreth karriges.

The clip shows the vehicle's mechanical arm pulling the bench forward, throwing the woman into the air

Pastaj merr vendin dhe e hedh gruan në ajër. Ajo shihet duke u përplasur përpara para se të zbresë me fytyrë poshtë. Një kalimtar vrapoi në ndihmë të gruas, por gjendja e saj aktuale nuk dihet. /Lajmi.net/

The truck driver and a passer-by ran to assist the woman, whose dress was caught under the weight of the bench

Lexo të tjera