Sport

Benzema – Lojtari i ndeshjes Portugali – Francë

0
benzema-–-lojtari-i-ndeshjes-portugali-–-france

Portugalia dhe Franca ndan pikët duke u kualifikuar në raundin tjetër, shkruan lajmi.net.

Benzema realizoi dy gola, njësoi si ish bashkëlojtari Cristiano Ronaldo.

Falë paraqitjes së mirë, UEFA e ka shpallur francezin si lojtari i ndeshjes.

Në raundin tjetër, Franca do përballet me Zvicrën./Lajmi.net/

Lexo të tjera