Rozë

“Bëra seks me nxënësen time, por zbulova…”

0
Tradhtoi bashkëshorten me nxënësen e tij por shumë shpejt e gjithë kjo doli në dritë.

Mirëpo bashkëshortja e tij nuk u mjaftua vetëm duke i ndarë ata të dy, ajo mori hak në një mënyrë që atë e lëndoi shumë. Ja çfarë i shkruan psikologes së “The Sun”.

Letra e burrit

“Nisa një flirt me një vajzë sa gjysma e moshës sime por mora ndëshkimin që meritoja dhe që më lëndoi shumë. Unë jam 37 vjeç dhe kemi plot 10 vite që jemi bashkë me gruan time, që është 33 vjeçe.

Marrëdhënia jonë gjithnjë ka qenë për mrekulli, por një ditë unë e humba kontrollin dhe gabova.

Ishte një ditë kur unë punova deri vonë në zyrë. Afër meje, në një dyqan pak metra më tutje, punonte një nxënëse e imja. E ftova atë për një kafe në zyrë dhe vetëm pak minuta pasi u rehatua ajo u ul në prehrin tim dh filloi të më prekte. Unë nuk durova dhe nisa ta puthja e më pas bëra seks me të mbi tavolinë.

Kështu nisi historia e tradhtisë time e cila zgjati për 1 muaj, derisa gruaja gjeti një mesazh në telefonin tim. Debatuam, diskutuam por në fund ajo më fali dhe unë i premtova se s’do ta bëja më kurrë. Por ajo nuk u mjaftua me kaq…

Para disa ditësh erdhi dhe më tregoi se kishte bërë seks me fqinjin tonë, dy herë madje.

Po më ikën truri, nuk e di nëse mund ta përballoj tradhtinë  e saj”.

Përgjigjja e psikologes

“Nga e gjithë kjo histori, ka vetëm një pikë pozitive… që ti e mësove se si u ndje gruaja jote kur zbuloi tradhtinë tënde.

Por duhet ta ndërprisni këtë lojë këtu de mos të vazhd9oni më të garoni kush tradhton më shumë”.

Lexo të tjera