Sport

Berisha pak minuta para ndeshjes: Krenar për historinë tonë, krenar me popullin tim

0
berisha-pak-minuta-para-ndeshjes:-krenar-per-historine-tone,-krenar-me-popullin-tim

Me fillim nga ora 20:45, Dardanët luajnë me Maqedoninë sfidën gjysmëfinale të Play Off të Ligës së Kombeve.

Berisha ka shkuar se është krenar për historinë e Kosovës, dhe popullin e tij.

“Krenar për historinë tonë, krenar me popullin tim. Forca Kosova”, ka shkruar Berisha./Lajmi.net/

Lexo të tjera