Rozë

Bes Kallaku feston ditëlindjen, ky është urimi i Xhensilës

0
bes-kallaku-feston-ditelindjen,-ky-eshte-urimi-i-xhensiles

Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku, sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Ai ka mbushur 35-vite jetë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta dhe befasia që i kanë bërë familja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Nuk mungoi as urimi i bashkëshortes së tij Xhensila Myrtezaj e cila e ka publikuar imazhin e veçantë në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen djali i vendit tim”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos në të cilën ata rrezatojnë përplot dashuri.

Besi dhe Xhensila janë prindër të një vajze e cila quhet Ajka dhe ua ka ndryshuar komplet jetën./Lajmi.net/

Lexo të tjera