Uncategorized

Beyonce, e parezistueshme në kampanjën e re të “Adidas”

0

Beyonce zgjodhi sërish të bashkëpunojë me brendin e njohur “Adidas” për koleksionin e ri, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje, këngëtarja ka sjellë pamje nga ajo se çfarë do të përmbajë koleksioni i ri i saj me “Adidas”.

Në këtë video, artistja duket e parezistueshme, teksa reklamon veshjet e reja sportive të këtij brendi.

Ky koleksion, të cilin këtë herë e ka emëruar “This is my park”,  do të lansohet më 30 tetor.

Në një prej fotografive të shkëputura nga kampanja, Beyonce shfaqet e veshur me bodysuit dhe taka, duke treguar fizikun e përsosur. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#THISISMYPARK DRIP 2 October 30

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Lexo të tjera