Lajme

Billbordi për Trumpin në Kosovë i bie në sy Grenellit, fotografinë e shpërndanë në Twitter

0
billbordi-per-trumpin-ne-kosove-i-bie-ne-sy-grenellit,-fotografine-e-shperndane-ne-twitter

Kjo fotografi me billbordin e presidentit amerikan është shpërndarë edhe nga emisari special i SHBA-ve për dialogun, Richard Grenelll, shkruan lajmi.net.

Ky i fundit të njëjtën e ka shpërndarë në Tëitter pa ndonjë mbishkrim.

Menjëherë pas kësaj, kanë pasur komentet e ndryshme lidhur me këtë iniciativë të ndërmarrë dhe financuar nga Naim Murseli, që është këshilltar i kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera