Uncategorized

Bim Bimma ka një këshillë për Capital T lidhur me këngën e re

0

Capital T është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës vendore, i cili aktualisht po e shijon suksesin e këngës “Skulpturë”, shkruan lajmi.net.

Por, artisti e ka vazhduar punën për këngët e reja, që pritet t’i dëgjojnë fansat shumë shpejt.

Ai ka publikuar një foto nga një studio muzikore, ku tregon që po punon për këngët e reja dhe pranoi shumë komente.

Në mesin e shumë komenteve të bie në sy ai i Bim Bimmës, i cili i shkruan “Si najnjo qe se ki bo dej qitash! Jepju stil të ri atyre”.

Kujtojmë se Capital T pritet që shumë shpejt ta publikojë bashkë me videoklip këngën dedikuar nënës. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

•NANË kur i numroj bekimet qe i kom n’jetë ty t’numroj dy herë 👸🏻 / “FJALT E NANËS” ✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻 video se shpejti… ⌛

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Lexo të tjera